Hapipożyczki jest częścią międzynarodowej grupy IPF. Główną zaletą tego serwisu internetowego jest jedna z najwyższych pożyczek pozabankowych, dostępnych obecnie na rynku.

Hapipożyczki – najważniejsze informacje

  •         Minimalna kwota pożyczki to 800 zł
  •         Maksymalna kwota pożyczki to 25 000 zł
  •         Okres spłaty wynosi do 48 miesięcy
  •         Preferencyjne warunki dla nowych klientów

Hapizdrowie – program opieki medycznej

Klienci serwisu Hapipożyczki mogą skorzystać z programu opieki medycznej Hapizdrowie. W zakres pakietu wchodzą konsultacje lekarskie: internisty, lekarza rodzinnego, alergologa, kardiologa, ginekologa, urologa, chirurga ogólnego i okulisty, badania laboratoryjne takie jak morfologię, OB, mocz, sód, potas, CRP, kreatyninę i glukozę, EKG z opisem. Koszt usług medycznych zależy od wybranej opcji. W pakiecie z Hapipożyczką jest to koszt 300 zł rocznie, natomiast bez pakietu Hapipożyczki cena wynosi 360 zł rocznie.

Kto może uzyskać pożyczkę w Hapipożyczki

Wniosek mogą złożyć osoby, które posiadają polskie obywatelstwo, są pełnoletnie, posiadają rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz źródła regularnego i udokumentowanego dochodu.

Aby wnioskować o pożyczkę należy posiadać jedynie dowód osobisty i numer PESEL. Może się jednak zdarzyć, że wnioskodawca zostanie poproszony o przedstawienie dodatkowych dokumentów.

Jak złożyć wniosek w Hapipożyczki

Aby złożyć wniosek należy wejść na stronę hapipożyczki.pl, następnie zaznaczyć potrzebną kwotę oraz termin spłacenia pożyczki. Kolejnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza oraz weryfikacja tożsamości. Po kilku minutach pożyczkodawca wyda decyzję i jeżeli będzie ona pozytywna przeleje środki na podane konto.

Wakacje pożyczkowe

Firma Hapipożyczki posiada w swojej ofercie tak zwane wakacji pożyczkowych, czyli czasową przerwę w spłacie. Aby ubiegać się o odroczenie, należy posiadać pożyczkę z co najmniej 7-miesięcznym okresem spłaty. Należy również terminowo spłacić co najmniej trzy pełne, następujące po sobie raty. Aby odroczyć termin spłaty raty, należy poinformować pożyczkodawcę o takim zamiarze, najpóźniej na 3 dni przed terminem raty.

Biuro obsługi klienta Hapipożyczki

Konsultanci Hapipożyczki dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 20:00 oraz w soboty i niedziele od 9:00 do 17:00.

Firma Hapipożyczki zyskuje coraz większą popularność. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą doskonałej obsługi dostępnej 7 dni w tygodniu oraz możliwości wnioskowania o wysokie wsparcie finansowe.