Niewielu konsumentów zdaje sobie sprawę z tego, że pożyczkodawcy oferują im zupełnie darmowe kredyty. Umowa między stronami opiera się wówczas o proste zasady – klient pożycza określoną kwotę pieniędzy i oddaje ją bez płacenia dodatkowych odsetek. W Polsce działanie to jest całkowicie legalne, a co więcej – powszechnie stosowane. Jak to możliwe? Sprawdziliśmy to!

Która pożyczka będzie dla Ciebie najlepsza?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o najlepszą pożyczkę dla każdego klienta. W przypadku poszczególnych osób będzie się ona różnić. Chodzi przede wszystkim o indywidualne preferencje klientów placówek pożyczkowych – w jednym przypadku będzie chodziło o krótki okres spłaty, w innym zaś o niewielkie koszty kredytowania. Na szczęście na rynku istnieje wiele firm oferujących krótkoterminowe pożyczki. Daje to więc dużą swobodę wyboru między poszczególnymi ofertami. Jeśli mimo to ciężko jest Ci się zdecydować na jedną z ofert skorzystaj z pomocnych narządzi.

Skorzystaj z darmowej pomocy

W sieci istnieją darmowe porównywarki chwilówek. Wchodząc na platformy, takie jak pożyczko.pl skorzystać można z całkowicie bezpłatnych narzędzi, pozwalających określić, które zobowiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Co ciekawe, można tam również znaleźć zupełnie bezpłatne pożyczki. Obecne w rankingu darmowych chwilówek oferty kierowane są zazwyczaj do nowych klientów pożyczkodawców i dają im możliwość oddania do placówki dokładnie takiej kwoty, jak pożyczona. Jest to doskonały sposób na pierwszą pożyczkę!